Kdo je ten OK2IMH ???

Autor: Milan, OK2IMH <viz text >, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 04. 2007

Vzhledem k tomu, že je tu zase Apríl, jsem se rozhodl cosi napsat. Ale z koho si dělat legraci ??
Dnes snad už jen sám ze sebe....

Tak tedy - na svět jsem se podíval v říjnu 1964, na fotografii je mi 7 týdnů...To byla krásná doba.. Ještě dnes si na to živě vzpomínám, hi.Tehdy jsem bydlel v Otaslavicích na Prostějovsku.
Jo, to byly časy. Na místním, tehdy novém, koupališti (dnes je tak zpustošené, že ani nejde poznat) měli tehdy mooc dobré párky. Už tehdy se projevovala moje žravost, tak jsem se při focení tak trochu bál, že mi to někdo sebere, hi. Proto ten výraz.Ještě v předškolním věku, na tehdy populárních "Šibřinkách", jsem byl za Šaška.Pak následovala základní škola a samozřejmě Spartakiáda. Kdo necvičí s námi, cvičí proti nám !Potom 4 roky Gymnázium v Prostějově, samozřejmě maturita.Následovalo VUT v Brně, fakulta elektrotechniky. Na konci zase jakási zkouška, státnice se tomu říká.
Tehdy jsem potkal i tu paní, co s ní teď bydlím...Služba socialistické vlasti na sebe po ukončení studia nedala dlouho čekat. Bral jsem ji opravdu vážně.No tak to vidíte ! V mládí jsem byl za Šaška a teď se kamarádím s Kašpárkem ! To jsem to dopracoval, hi...
Jak to, že jsem se z toho nezbláznil ?? Nevím, jsem z toho na větvi ještě dnes !

Hezkého Apríla Vám přeje OK2IMH !