Holice 2011

Autor: Milan, OK2IMH <viz text >, Téma: Informace, Vydáno dne: 26. 08. 2011

Hodně jsem přemýšlel, zda vůbec letos do Holic pojedu. Času velmi málo, představa, že po několika tisíci kilometrech v týdnu pojedu ještě těch 200 do Holic nebyla taky nic moc..
Vzhledem k tomu, že se naskytla příležitost jet jako velitel vozu, nakonec jsem se rozhodl vyrazit.
Co kdyby tam ty loni zmiňované kolotoče přeci jen byly ?? Hi !

Ráno krátce před osmou mě Petr 2ULQ vyzvedl doma a jeli jsme. Sice jen asi 10 km, ale odtamtud jsme pokračovali s Vladanem, 1STV. Zajeli jsme ještě pro Zdeňka a v kompletní sestavě vyrazili směr Hradec..
Povinná zastávka na Mohelničáku, ranní zdravá klobása a borůvkové pivo.. Když se pos.at, tak ať to stojí za to, hi, hi.. kolem 11 hodiny jsme dorazili na místo určení. Příchod do areálu mi připravil překvapení první - nebyli tam lupiči (viz. má starší vyjádření o holickém setkání)...byly tam lupičky, hi..
Vstoupili jsme do areálu setkání. Počasí letos přálo víc než by si člověk představoval, horko jako v peci.. Ale furt lepší než dešťová voda za krkem..
Další překvapení bylo, že "neradioamatérských" stánků byl jaksi méně než dříve. Hodnotím velmi pozitivně..
Prošli jsme si areál a zkontrolovali stav šrotů na place, hi.. bylo ho dost, ovšem místy jsem si říkal, že prodejci si spletli zemi, ceny byly na můj vkus místy docela vysoko, neadekvátně stavu zboží i místním podmínkám.. Však jsem to kupovat nemusel, hi..
Po kontrole blešího trhu jsem zašel s Mílou 1UFL, Michalem 1VM a Sašou na pivko do stínu lípy.. Chutnalo skvěle. I to druhé..
Jenže to se zase ukázali nepřející kolegové a už chtěli jet zpátky na Moravu..Tak jsem musel ještě rychle nakoupit vyhlédnuté zboží, udělat pár dokumentačních fotek a hajdy domů..
Setkání, přestože krátce navštívené, se mi tentokrát docela líbilo.
Sice při rozdávání diplomů na mě nezbylo, ale to se dá vyřešit, že ?! Vždyť už máme precedens, hi.. Nechám si udělat hrnek s nápisem "Best 122GHz operator from Příbor" a je to.. Žádný jiný takový tu není, tak mi to nemůže utéct, hi.. Když mě neocení jiní, musím to udělat sám..

Hezké léto a příště na viděnou..

Jako vždy - příloha s několika obrázky..
LNA konstrukce OM6AANa zemi i na kapotách vozů byly spousty zboží na prodej.....Potřebujete zimní gumy ?? Je libo olejíček ?? Všechno máme..Eda, OK1EM, nakupuje...Petr, OK1VEN, výjimečně na volném prostranství..jinak byl v hale se vými příbramáky...Honza, Zdeněk, Vladan a Petr - severomoravská Grupa prvního úderu, hi