Povánoční setkání ve Frenštátě

Autor: Milan, OK2IMH <viz text >, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 12. 2011

Jako každý rok, konalo se i letos povánoční setkání v klubovně OK2KDJ. Likvidují se zbytky cukroví, svařené víno, a jiné lahůdky, hi..
Velmi vítané jsou potraviny typu klobása, kus masa apod., protože cukroví už některým leze krkem a kdovíkudy ještě, hi !

Začalo to celé kolem 16 hodiny, což jsem samozřejmě nestihnul, bo ještě v 16:30 jsem byl v Ostravě. Po šesté večer už jsem to ale stíhal, tak jsem se na chvíli zajel podívat. Protože jsem dorazil s velkou tlupou koní, musel jsem zapomenout na lahůdky tekuté, musel jsem vzít zavděk jenom těmi tuhými. Z tekutých jsem zůstal u kafe a minerálky. Ale to nic neměnilo na dobré náladě a přátelské atmosféře.
Řešili jsme všechno možné - počínaje krizí, bezolovnatým pájením, přes všechny možné i nemožné nemoci, probrali, kdo má jaký telefon a hlavně jestli ho umí či neumí ovládat a využívat všechny jeho funkce, následovalo pár vtipů a rozchod, hi...
Tak tu dávám pár fotek, abyste si udělali představu o místě činu, osobách a obsazení atd.
Pepa OK2STK a Petr OK2STV...Robin OK2UWQ a Petr OK2AIA...Pohled do klubovní místnosti OK2KDJ, celkem se nás sešlo 17...Luděk OK2KW a Mirek OK2UYZ...Jirka OK2POI, Martin OK2GM, Robin OK2UWQ a Petr OK2AIA...Petr OK2ULQ, Pavel OK2PMU...Opět OK2UWQ, OK2AIA a OK2ULQ...