phpRS
Dnešní datum: 03. 03. 2021  Hlavní stránka         Seznam rubrik         Download         Weblinks  
NOVINKY
29.01.2017: Tři Studně 2017
Pravidelný seminář EME a mikrovlnné techniky se koná opět na tradičním místě na Třech Studnách ve dnech 24. - 26. března 2017. Návrh programu najdete na stránkách VHF klubu zde.

13.06.2015: Přípravy na sítě 5G vrcholí
Objevil jsem v časopise DPS zmínku o technologii pro sítě 5. generace. Jedním z pásem má být i 76GHz pásmo. Výkon "TX hlavy" 25dbm (316mW!) slibuje zvýšení výkonu (budou (jsou) nové součástky!) i pro nás, amatéry. Ve spolupráci s Nokií už je vyvinuté i SDR pro toto pásmo. Ovšem ceny celé technologie jsou pro běžného člověka nedosažitelné. Více najdete na stránkách National Instruments zde.

17.02.2015: Tři Studně 2015
Pravidelný seminář EME a mikrovlnné techniky se koná opět na tradičním místě na Třech Studnách ve dnech 17. - 19. dubna 2015. Návrh programu najdete na stránkách VHF klubu zde.


Webmaster
Milan, OK2IMH
mujsuffix@ok2imh.com

Než mi napíšete, uvědomte si, prosím, co je suffix volacího znaku :-)

Komentáře jsou zablokovány pro velký výskyt spamu.Informace

* Povánoční setkání ve Frenštátě

Vydáno dne 27. 12. 2011 (4346 přečtení)

Jako každý rok, konalo se i letos povánoční setkání v klubovně OK2KDJ. Likvidují se zbytky cukroví, svařené víno, a jiné lahůdky, hi..
Velmi vítané jsou potraviny typu klobása, kus masa apod., protože cukroví už některým leze krkem a kdovíkudy ještě, hi !

Začalo to celé kolem 16 hodiny, což jsem samozřejmě nestihnul, bo ještě v 16:30 jsem byl v Ostravě. Po šesté večer už jsem to ale stíhal, tak jsem se na chvíli zajel podívat. Protože jsem dorazil s velkou tlupou koní, musel jsem zapomenout na lahůdky tekuté, musel jsem vzít zavděk jenom těmi tuhými. Z tekutých jsem zůstal u kafe a minerálky. Ale to nic neměnilo na dobré náladě a přátelské atmosféře.
Řešili jsme všechno možné - počínaje krizí, bezolovnatým pájením, přes všechny možné i nemožné nemoci, probrali, kdo má jaký telefon a hlavně jestli ho umí či neumí ovládat a využívat všechny jeho funkce, následovalo pár vtipů a rozchod, hi...
Tak tu dávám pár fotek, abyste si udělali představu o místě činu, osobách a obsazení atd.
Pepa OK2STK a Petr OK2STV...Robin OK2UWQ a Petr OK2AIA...Pohled do klubovní místnosti OK2KDJ, celkem se nás sešlo 17...Luděk OK2KW a Mirek OK2UYZ...Jirka OK2POI, Martin OK2GM, Robin OK2UWQ a Petr OK2AIA...Petr OK2ULQ, Pavel OK2PMU...Opět OK2UWQ, OK2AIA a OK2ULQ...[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Milan, OK2IMH | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.