phpRS
Dnešní datum: 03. 03. 2021  Hlavní stránka         Seznam rubrik         Download         Weblinks  
NOVINKY
29.01.2017: Tři Studně 2017
Pravidelný seminář EME a mikrovlnné techniky se koná opět na tradičním místě na Třech Studnách ve dnech 24. - 26. března 2017. Návrh programu najdete na stránkách VHF klubu zde.

13.06.2015: Přípravy na sítě 5G vrcholí
Objevil jsem v časopise DPS zmínku o technologii pro sítě 5. generace. Jedním z pásem má být i 76GHz pásmo. Výkon "TX hlavy" 25dbm (316mW!) slibuje zvýšení výkonu (budou (jsou) nové součástky!) i pro nás, amatéry. Ve spolupráci s Nokií už je vyvinuté i SDR pro toto pásmo. Ovšem ceny celé technologie jsou pro běžného člověka nedosažitelné. Více najdete na stránkách National Instruments zde.

17.02.2015: Tři Studně 2015
Pravidelný seminář EME a mikrovlnné techniky se koná opět na tradičním místě na Třech Studnách ve dnech 17. - 19. dubna 2015. Návrh programu najdete na stránkách VHF klubu zde.


Webmaster
Milan, OK2IMH
mujsuffix@ok2imh.com

Než mi napíšete, uvědomte si, prosím, co je suffix volacího znaku :-)

Komentáře jsou zablokovány pro velký výskyt spamu.* OK2KYC na kuželkách

Vydáno dne 11. 02. 2012 (4049 přečtení)

Přes zimu těch závodů není až tolik a hlavně se nedá vyjet na některé kopce. Proto je třeba udržovat kolektivní soudržnost jinak, hi. Třeba hraním kuželek...

Tradiční klání kuželkářů z OK2KYC se uskutečnilo v Lichnově poblíž Frenštátu p.R. (poznámka pro Pražáky - to je daleko na východě, skoro na Balkáně, hi). Byli pozváni i OK2KJT, ti ale nedorazili, protože termín nebyl zrovna nejvýhodnější a museli by v práci asi končit podstatně dříve než obvykle. Ona jenom cesta by jim trvala zhruba hodinu a aby dojeli v druhé polovině akce by asi nebylo optimální. No tak se budou kuželky pořádat ještě jednou, hi..

Od počátku bylo vidět, že se všem akce zamlouvá, přeci jen jsme se někteří dlouho neviděli. Protože se nebudeme dělit, probíhaly "boje" mezi jednotlivci a mistrovské body se dávaly až do osmého místa. Bylo nás osm, hi...

Po dvou hodinách hraní jsme sečetli a vítězem se stal Vlasta PQH, na druhém místě byl Petr ULQ a třetí Zdeněk BUC. Pavel TAS, zesláblý po dlouhé zimě, se vzepjal a nejlepším posledním kolem se vyhoupnul na druhé místo od konce.

Poslední skončil Petr AIA. To má za to, že utekl od KYC ke KJT. Však si všimněte jeho přestupů, jde vždycky jenom za dobrým žrádlem, hi. Viz. článek Petra ULQ na mém webu "o guláši a dvou přeběhlících", hi, hi... Ale že by Robin UWQ vařil líp než Zdeněk BUC ?? To asi nebude pravda, hi. Jenže oni oba (UWQ i AIA) nemají rádi smažené tvarůžky, tak asi proto se spolčili, hi.

Akce dopadla ke spokojenosti všech velmi pozitivně, pokecali jsme, zahráli si kuželky, nějaké to pivo i valašský penicilín vypili (vítězi se akce trochu prodražila, jeho několik devítek i celkové vítězství, hi).

Prostě bylo moc fajn. A tak to má být !
Pavel OK2TAS byl tak zesláblý z dlouhé zimy, že musel kouli držet obouruč, hi...Spokojený vítěz Vlasta OK2PQH...Zdeněk MBO skončil někde uprostřed pole, ale ani to mu neubralo nálady...Návštěvy na baru byly řídké, obsluha se proto nachodila...OK2KYC ve skoro plné sestavě - zleva OK2BUC, OK2MBO, OK2PQH, OK2AIA, OK2TAS, OK2IMH, OK2ULQ a OK2MBP...Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.